انتخاب زبان en

درباره ما

 

در برآیند 30 سال کار و تلاش بی وقفه مجموعه تولید و صنعتی (فرش بهرنگ) توانست یکی از موفق ترین تولید کنندگان فرش ماشینی در کشور باشد.

(فرش بهرنگ) مفتخر است که با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی پیشرفته دنیا بهرین کیفیت را در تولیدات خود به کار گرفته و امروز با بالندگی میگوییم که توانسته ایم هنر صنعت را در هم آمیخته و زیبائی و ظرافت را با استحکام و دوام همراه نموده و فرشی با امتیازات مقروم در زیر را تولید نمائیم.

  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر نفوذ گرد و غبار
  • مقاوم در برابر ریزش مایعات غیر اسیدی

حال در تجربه آموختیم که فرش، کف پوشی متمایز از سایز موارد معمول دیگر بوده و با امتیازات خاص همواره محیطی گرم و دلچسب را به ارمغان آورده و با انتخاب فرش به عنوان کف پوش در مصرف انرژی و فرار گرمای محیط صرفه جوئی نمائیم.

فرش در مقابل نفوذ رطوبت که غالباً از کف محیط به داخل انتقال پیدا میکند بسیار موثر عمل میکند.

فرش های ماشینی بهرنگ در عین زیبایی و لطافت که باسلیقه و فرهنگ ایرانی تولید شده، کفپوشی نرم و ضربه گیر در مقابل سرنگون شدن اشیاء و حتی کودکان خواهند بود. فرش بهرنگ با طراحی منحصر بفرد در طرح های فراوان مدرن و سنتی با شانه های 320، 700، 1000، 1200 و تراکم های 2550، 3000، 3600 تولید و آماده ارائه به مشتریان گرامی می باشیم، لذا ما امید داریم از حرف به عمل رسیده و با ارائه نمونه های متنوع فرش های بهرنگ ضمن معرفی بیشتر، ما نیز عملاً امکان تقدیم خدمات خود را داشته باشیم.

برای دریافت آخرین اطلاعات محصولات شرکت ، اطلاع از بروزرسانی ها و اخبار شرکت ایمیل خود راوارد نمایید

Follow us Instageram #behrangcarpet